czwartek, 5 listopada 2015

Delikatny makijaż ślubny - metamorfoza Eli

Sezon ślubny w zasadzie dobiegł końca, ale ale...! Dzięki temu, że jest trochę "luźniej", mam czas na większą ilość zdjęć i metamorfoz!

Dziś przedstawiam metamorfozę Eli, w akcji makijaż ślubny.Najczęściej prosicie o makijaże raczej delikatne, w neutralnych tonacjach. I o ile do neutralnych tonacji zawsze jestem na tak (za 50 lat, oglądając foty ze ślubu, dobrze by było nie strzelać za każdym razem facepalm'a...) o tyle już makijaż delikatny jest sprawą zawsze do poważnego rozważenia. Rozumiem, że na co dzień przyszła panna młoda może się nie malować - i ja wcale nie chcę zrobić z nikogo wampa! Ale musicie, moje drogie, zrozumieć ważną kwestię. Zawsze, ale to zawsze. na zdjęciach i video, makijaż wydaje się delikatniejszy, mniej widoczny, bardziej blady, niż widzimy go "life". Dlatego własnie makijaż ślubny jest najtrudniejszy - musi wyglądać pięknie zarówno w świetle dziennym, jak również powinien być widoczny na zdjęciach i video. Nie po to wydajecie kasę na profesjonalny mejkap, aby się go potem doszukiwać na fotkach... Musi zakrywać niedoskonałości, ale i podkreślać Wasze naturalne piękno.

Na temat makijażu ślubnego i jego specyfiki planuję jeszcze osobnego posta - ponieważ temat i tak ciągle się przewija i powtarza :)

Makijaż ślubny - metamorfoza Eli
W makijażu Eli główną rolę grają oczy - wybrałam dla niej odcienie rudawego złota oraz ciepłego brązu rozmieszanego fioletem - może tutaj go tak nie widać, ale gwarantuję, że na żywo zawsze kapka fioletu pięknie podkreśli zieleń tęczówek. Jedwabne kępki również robią swoje - podkręcają spojrzenie maksymalnie. Śmiałyśmy się, że Ela ma teraz takie wachlarze, że jak zamruga oczami, to wszystkie farby z półek w Castoramie pospadają (nie ma to jak zakupy w Castoramie po makijażu ślubnym ;)
Gorąco zapraszam panie ze Słupska, Trójmiasta i okolic na makijaże ślubne - rezerwacje na 2016 rok już w trakcie, nie zwlekajcie zbyt długo, bo miejsc coraz mniej...

10 komentarzy:

 1. Wąskie oczy, wąskie usta, wysokie czoło - wyzwanie! Poradziłaś sobie z nim na medal i szóstkę z plusem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. WOW !!!! Rewelacyjna metamorfoza :) Z chęcią bym się do Ciebie wybrała na taką metamorfozę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli masz blisko do Słupska, to zapraszam ;)

   Usuń
 3. Rewelacja! Świetna metamorfoza! :) Pani o takim typie urody to wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna metamorfoza i odmłodnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjna metamorfoza jestem w szoku!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...