piątek, 19 grudnia 2014

Makijaż mężczyzny - pierwsze podejście :)

Jestem otwarta na nowe makijażowe doświadczenia, więc kiedy napisała do mnie Halina z propozycją współpracy przy sesji z modelem (nie modelką!), nie zastanawiałam się długo :) 

Naszym "obiektem" zdjęć był Silweras, facet o oryginalnej, androgenicznej urodzie. Jako, że był to mój pierwszy raz przy malowaniu mężczyzny, czułam lekką niepewność ale i podekscytowanie - "jak to wyjdzie na zdjęciach?", "czy gdzieś nie ciapnę za mocno?", i "co ja tak w ogóle do cholery mam mu na tej twarzy zrobić?!" :) Plan był taki, żeby po prostu zakryć niedoskonałości i podkreślić kości policzkowe. Niby nic takiego, a czułam się jak siedmiolatek na pierwszej ever wizycie w szkole ;)

Nie było tak źle jak się martwiłam, atmosferę rozładowali pozytywnie nastawieni członkowie ekipy :) Poniżej efekty współpracy ze stylistą Kubą, fotografką Haliną i modelem Piotrkiem :)

Model: Piotr Kałuża / Silweras - Model
Photographer: Halina Jasińska / Halina Jasińska Photography
Styling: Kuba Bronk
MUA: Emilia Borek / Multicolor Make Up
 

4 komentarze:

 1. bardzo ciekawy blog :D będę odwiedzać!
  http://nataliamakeupblog.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. zdecydowanie trudny temat, nadal w Polsce jets to kontrowersja - sytuacja rozluźnia się w chwili kiedy mowa o prezenterach w tv :) świetna praca :) interesujący blog ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki za miłe słowa :) w pl faktycznie z niektórymi tematami ciężko, ale coraz młodsze pokolenia są coraz bardziej otwarte więc rokowania są dobre :)

   Usuń
 3. W przyszłości chciałabym zająć się makijażem profesjonalnie. Mogłabym liczyć na pomoc? Szczegóły tutaj http://kinguskablog.blogspot.com/2014/12/poczatkujaca-makijazystka-pomocy.html

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...